Jeep Avenger
Jeep Avenger

Aylık Sabit Ücretle Hizmet: İstikrar ve Güvence

Otomobil abonelik modeli, aylık sabit ücret karşılığında hizmet almanın keyfini sunuyor. Kullanıcılar, abonelikleri kapsamında araç kiralama gerçekleştirirken sabit fiyat garantisi ve abonelikten bedelsiz cayma avantajıyla karşılaşıyorlar. Sistemde kontrat bağlayıcılığı olmaması, kullanıcılara esneklik ve özgürlük sağlıyor.

Değişken Tutar Yok: Esneklikte Sabitlik

Abonelik süresince yapılan kiralamalarda süre uzatılsa dahi, müşteri tarafından karşılanan tutar değişmiyor. Bu sayede kullanıcılar, bütçe planlamalarını daha rahat bir şekilde yapabiliyorlar.

Mali Yüklerden Kurtaran Avantajlar

Otomobil Abonelik Sistemi, vergi ödemeleri, muayene, bakım masrafları gibi araç sahipliğinin mali yüklerine son veriyor. Kullanıcılar, sadece aylık sabit ücretle önceden belirlenmiş hizmetleri kullanmanın avantajını yaşarken ek maliyetlerle uğraşmıyorlar.

Jeep Avenger Abonelik Sistemi: Elektrikli Konfor ve Stil

Jeep Avenger Abonelik Sistemi, en az 1 ay ve en fazla 6 ay olmak üzere sabit ücretle abonelik imkanı sunuyor. Jeep® kullanıcıları, resmi web sitesi veya online satış kanalı üzerinden kolayca abonelik başvurusu yapabiliyorlar.

Üstün Performans: Jeep Avenger Öne Çıkıyor

Avrupa’da Yılın Otomobili (COTY- Car of the Year) seçilen Jeep Avenger, 156 beygirlik gücüyle dikkat çekiyor. Stellantis’in yeni nesil güç aktarma sistemiyle donatılan araç, 115 kW güç ve 260 Nm tork üreten 400 voltluk elektrik motoru ile segmentinin en verimli modeli olarak öne çıkıyor.

Yüksek Menzil Kapasitesi: Özgürlük ve Konfor

Avenger, “İstediğin yere git, özgürce yaşa” mottosunu destekleyen geniş menzil kapasitesine sahip. WLTP döngüsünde 400 km, şehir içinde ise 550 km’ye varan menzil sunarak sürücülere özgürlük ve konfor vaat ediyor. Jeep Avenger Abonelik Sistemi ile, elektrikli araç deneyimini en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Ford’un Volkswagen ile yeni elektrikli crossover’ı ilk kez testte yakalandı

Volkswagen’in MEB platformunu temel alan Ford’un yeni elektrikli crossover’ı ilk kez test edilirken görüntülendi. Ford Capri, ortaklıktan doğan ikinci elektrikli araç olarak yeniden canlandırılacak.
Tesla-Roadster-Elon

Elon Musk’tan Tesla’nın Yeni Roadster Modeli İçin Çarpıcı Açıklamalar!

Roadster ilk olarak 2017’de tanıtılmış ve üretimin 2020’de başlaması planlanmıştı. Ancak tedarik zincirindeki sorunlar lansman tarihini önce 2022’ye, ardından da 2023’e ertelenmesine yol açtı. Şirket şimdi ise tasarım değişiklikleriyle birlikte yeni Roadster’ı sunmak istiyor.
Byd SEAL U DM-i

Byd SEAL U DM-i 15 Nisan’da Türkiye Yollarında

Türkiye’de heyecanla beklenen BYD Super DM serisi elektrikli araçlar, 15 Nisan 2024…
Uykulu araç kullanımı

Dikkat: İlkbaharda uykulu araç kullanma kazaları artıyor!

– Sıcaklıklar arttıkça uykulu araç kullanmanın yol açtığı trafik kazalarının sayısı da…