Hozon Neta L
Hozon Neta L

Hozon Auto‘nun içindekilere göre Hozon Auto, Hong Kong’daki halka arz hazırlıklarına geçen yılın dördüncü çeyreğinde başladı ve şu anda imzalanan temel yatırım tutarı 2 milyar RMB’yi aştı.

Neta L’nin gerçek otomobil resmi daha önce yayınlanmıştı ve siyah, beyaz ve pembe olmak üzere üç renkte satışa sunulacağı biliniyordu. Otomobilde üç kademeli LED gündüz sürüş farı seti, “L” far tasarımı ve rüzgar direncini azaltmak için gizli kapı kolu tasarımı bulunuyor. İsteğe bağlı olarak bagaj rafı ve monokrom gövde ile donatılabilir.

Açıklamalarda Neta L’nin 4770x1900x1660mm gövde büyüklüğüne ve 2810mm dingil mesafesine sahip olduğu öğrenildi. Tam elektrikli versiyon, 170kW Wuxi CRRC Times Electric Drive Technology Co., Ltd. motorla ve petek enerjili bir bataryayla donatılmıştır.

Genişletilmiş menzilli versiyon, 65kW net güce ve 1499 ml deplasmana sahip bir H15R motorla donatılmıştır. Aynı zamanda petek enerjili bir bataryadır.

Daha önce X platformu blog yazarı InsideChinaAuto, bu yeni arabanın iç mekan fotoğraflarını yayınlamıştı. Resimden de görebileceğiniz gibi Neta L, etrafı saran kokpit tasarımını benimsiyor. Araç, büyük boyutlu çift ekran ve araç buzdolabı ile donatılmıştır. İç mekan açık renkli, sade bir tasarımı benimsiyor. Ayrıca Neta L modelinde arka patron koltuğu için küçük bir masa da bulunuyor ve bacaklar ile koltuk arasındaki boşluk oldukça rahat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Mini Cooper Ev

2024 Mini Cooper EV tanıtıldı! Fiyatı, Menzili ve Özellikleri

Mini, son modeli olan tam elektrikli Cooper’ı tanıttı. IAA 2023 fuarında resmi…

Vergiler Dahil 1 Milyona Satılacak Tesla: Almanya Üretimiyle Türkiye’ye Ulaşabilir mi?

Bu yazımızda gündemi sarsan bir haberle karşınızdayız: Vergiler dahil 1 milyon TL’ye…
PEUGEOT E-208

Yeni Elektrikli Peugeot 208, 2024’dün başında Türkiye Yollarında

PEUGEOT E-208, 2021 yılının sonunda yapılan optimize çalışmalarla menzili % 6,5 artırılarak…

Honda tamamen elektrikli SUV e:NS2’yi resmen satışa sunmaya hazırlanıyor

Honda‘nın geçtiğimiz yıl Çin’de tanıttığı tamamen elektrikli SUV modeli e:NS2, artık resmi…