Otomatik kapanmanın devreye girdiği yeni bir görüşle Tesla Cybertruck’un gövdesine en iyi şekilde bakıyoruz. Elektrikli araçlarda popüler bir özellik olan ön bagaj veya bagaj, elektrik motorlarının yanmalı motorlardan daha küçük olmasıyla mümkün olmaktadır.

Elektrikli kamyonetlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, bazıları arkadaki büyük açık yatağın üzerinde kapalı bir kargo alanı sağlayan geniş ön bagajlara sahip olma olasılığı konusunda heyecanlanıyor.

Tesla Cybertruck örneğinde Tesla her zaman kasa için bir bagaj kapağı sağlıyor gibi görünüyor, ancak başka bir kargo alanı yine de çok faydalı olabilir. Örneğin, kasanızın inşaat malzemelerini taşımak için kullandıysanız, ön bagajı da daha temiz kalmasını istediğiniz şeyler için kullanabilirsiniz.

Piyasadaki az sayıdaki elektrikli pikaplarla, çok çeşitli farklı gövde boyutları gördük. Daha önceki görüşlerimizde Cybertruck’ın gövde kısımlarına kısa bir bakış atmıştık, ancak şimdi motorlu gövde kapanışı ile onu en iyi şekilde çalışırken görüyoruz. Ayrıca bagajın içindeki ışıkları da ilk kez görebiliyoruz. Her iki tarafta bir tane gibi görünüyor.

Tesla mühendisleri geçmişte burada otururken görülmüş ve bazıları zeminin açıklıkla birlikte düz görünebileceğini tahmin etmişti; bu aslında onu bir bank haline getirmişti, ancak şimdi kenarda bir tümsek olduğunu görüyoruz. Sanırım hala bagaj kapağı veya frunkgaiting için uygun bir bank olarak kullanılabilir mi?

Ayrıca Tesla’nın Cybertruck programının başlarında ticari markasını aldığı cyberpunk benzeri bir yazı tipindeki Cybertruck logosunun ön planda ve merkezde olacağını da görebiliriz.

Son olarak, makul bir boyutta görünüyor. Belki bazılarının umduğu kadar derin olmayabilir, ancak iki büyük el bagajına, hatta birçok golf çantasına sığabilecek gibi görünüyor.

Ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Tesla Faciası: Skandal Geri Çağırma! 2 Milyon Araç Tehlikede, Autopilot Sürücüleri Aldatıyor!

Tesla, Amerika genelindeki neredeyse tüm otomobillerini geri çağırmaya hazırlanıyor. Autosteer özelliğine sahip…

Tesla Cybertruck ilk gerçek kazasını yaşadı!

Cybertruck, Toyota’dan çok daha ağırdır ve böyle bir çarpışmada daha iyi performans göstermesi beklenir.

Tesla’nın Almanya’daki Fabrikasında Uygun Fiyatlı Elektrikli Araç Üretimi Hedefi

esla Almanya fabrika uygun fiyatlı elektrikli araç

Tesla Model Y’nin Türkiye’deki Batarya Değişim Ücreti Açıklandı: Dudak Uçuklatan Rakam!

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Türkiye pazarında satılan Model Y modelinin batarya değişim…