BYD Qin Plus EV
BYD Qin Plus EV

Bugün sizlere Qin PLUS Elektrikli arabasını tanıtacağım , statik performansına bir göz atalım.  

BYD Qin PLUS EV Detayları

Qin PLUS EV yeni bir siyah yeşim mavisi gövde boyası ekledi. Ön yüzü hala aile tarzı EV Dragon Face 3.0 tasarım konseptini takip ediyor, kapalı ön ızgarası ve ok tüylü ejderha kristali LED ön ızgaraları var. Farlar son derece ileriye dönüktür ve onları son derece tanınabilir kılan kişiselleştirilmiş bir tasarım stiline sahiptir. Bunlar arasında akıllıca kullanılan gümüş renkli dekoratif panel, yalnızca ön yüzün katmanlarını güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda her iki taraftaki farlarla kusursuz bir bağlantı oluşturuyor. Kılıç kaşına benzeyen tasarım cazibesi, ön yüze biraz keskin bir mizaç katıyor. tüm araç.

İkinci olarak, Qin PLUS EV’in yan tarafına doğru bakıldığında pürüzsüz ve dinamik çizgiler ve fastback tasarımı, önünüze sıçrayan güçlü, yüzen bir ejderhaya benziyor. Arka kısımdaki en dikkat çekici özellik, yalnızca zarif bir tasarıma sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda Dynasty serisi modellerin asil ve olağanüstü momentumuna da katkıda bulunan 5 mm’lik ejderha pençesi işaretli boydan boya LED arka farlardır.

Kompakt bir otomobil olarak Qin PLUS EV, 4765 x 1837 x 1515 mm uzunluğa, genişliğe ve yüksekliğe ve 2718 mm dingil mesafesine sahiptir.Bu verilere göre Qin PLUS EV, A sınıfı bir otomobilin standart boyutunu çok aşıyor, dolayısıyla iç alanı doğal olarak büyüktür, ekstra geniş ve konforludur. Ayrıca koltukların tamamı suni deri malzemeyle kaplanmış olup, tüm seriler standart olarak koltuk yumuşaklığı ve yan destek açısından son derece iyi performans gösteren spor koltuklarla donatılmıştır.

İç mekanı

Otomobilin içine girerken, sıcak güneş kahverengisi iç mekan rengi ve zarif bej harmanlanarak üst düzey ve hafif, lüks bir iç mekan atmosferi yaratılıyor. Etrafı saran kokpit tasarımı, sürücülere ve yolculara güvenlik hissi sağlar. Yüzen yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranın maksimum boyutu 12,8 inçtir ve araçtaki işlevlerin çoğunu üstlenir. Eski modelle karşılaştırıldığında, LCD gösterge paneli büyük ölçüde optimize edildi ve yükseltildi ve boyutu 8,8 inç’e genişletildi.

Yapılandırma açısından Byd Qin PLUS EV, sorunsuz çalışması önemli ölçüde iyileştirilen BYD’nin en yeni DiLink 4.0 araç sistemi ile donatılmıştır. Buna ek olarak, serinin tamamı e-platform 3.0 çekirdek teknolojisiyle donatılmıştır ve soğuk ortamlarda bile pil aralığını büyük ölçüde artırabilen geniş bir sıcaklık aralığı ve yüksek verimli ısı pompası sistemini benimser; bu nedenle, bölgede yaşayan tüketiciler için çok dost canlısıdır. Kuzey. Aynı zamanda fren desteği, geri görüş görüntüleme ve otomatik park etme gibi ortak yardımcı sürüş konfigürasyonları da bulunuyor.

Qin PLUS EV Menzili

Güç açısından Qin PLUS EV, en yeni sekizi bir arada elektrikli güç aktarım mekanizmasıyla donatılmıştır ve montajın verimliliği önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Bunların arasında en üst model, 150 kilowatt’a varan toplam motor gücüne, toplam 204 beygir gücüne ve 250 Nm’lik maksimum torka sahiptir. Blade bataryanın eklenmesiyle maksimum 72 kilowatt saate ulaşabilen batarya kapasitesi, sadece 30 dakikada yüzde 30’dan yüzde 80’e kadar şarj olabiliyor ve tam şarjla 610 kilometreye kadar yol kat edebiliyor.

Siz bu araba hakkında ne düşünüyorsunuz? Mesaj ve yorum bırakmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Mustang Mach-E GT

Elektrikli Mustang Mach-E GT Türkiye’de! İşte menzili, Fiyatı ve Özellikleri

Sonunda Mustang Mach-E GT modeli, Türkiye’de!
Renault Twingo

Efsanevi Twingo İsmi Geri Döndü: Elektrikle Buluştu!

Twingo adını duyduğunuzda, hemen yüzünüzde bir tebessüm beliriyor, değil mi? İşte bu…
Mini Aceman

Mini Aceman’e ilk bakış! 2024 Nisan ayında lansmana hazır mısınız?

Çin yapımı, aerodinamik açıdan optimize edilmiş elektrikli crossover, yeni nesil Cooper ve Countryman arasında yer alıyor
Tesla Berlin

Tesla 2,2 milyon aracını geri çağırdı!

Tesla, elektrikli otomobillerinin bazı modellerindeki ikaz ışıklarının yazı boyutunun oldukça küçük olması…