Chery Fulwin E06 Hibrit
Chery Fulwin E06

Yakın zamanda Chery , Fulwin serisi kapsamında PHEV ve EV modellerinde mevcut olan “akıllı, büyük, beş koltuklu SUV” Fulwin E06’nın resmi görüntülerini yayınladı . Yeni arabanın 150.000 ila 200.000 yuan (20.700 – 27.600 USD) arasında satılması bekleniyor ve resmi lansmanı 2025 yılında olabilir.

Eylül 2023’te Chery, Fulwin’i yeni bir enerji aracı serisi olarak yeniden markalaştırdı. Önümüzdeki iki yıl içinde Chery, seri kapsamında PHEV, EREV ve EV’yi kapsayan SUV’lar, MPV’ler ve sedanlar dahil 11 modeli piyasaya sürmeyi planlıyor. Şu ana kadar Fulwin’in satış ağının Çin’in 233 şehrinde yaklaşık 400 mağazası bulunuyor

İlk bakışta Fulwin E06 kapalı bir ön yüze, uzun ve keskin farlara, tavan kapağına, yarı gizli kapı kollarına, tavan spoylerine ve boydan boya arka lambalara sahip.

Akıllı sürüş yardımı açısından, yeni otomobilin yüksek hızlı navigasyon NOA (Otomatik Pilotta Navigasyon) ve şehir navigasyonu NOA işlevlerini sunarak otonom park etme, uzaktan kumandalı park etme ve hafızalı park etme gibi yetenekleri gerçekleştirmesi bekleniyor.

Teknik özellikleri ve Menzili

Orta büyüklükte bir SUV olarak konumlandırılan ve Chery’nin Mars Mimarisi temel alınarak üretilen Fulwin E06, 4820/1920/1685 mm ölçülerinde ve dingil mesafesi 2920 mm’dir. PHEV modeli, 1.5TGDI hibrit motor ve DHT ile eşleştirilmiş bir elektrik motoruyla güçlendirilecek ve 200 km’lik saf elektrik menzili sunacak. EV modeli aynı zamanda 550 km ve 700 km olmak üzere iki menzil seçeneği sunacak. Ayrıntılı güç aktarım sistemi özellikleri şu anda resmi olarak açıklanmadı, daha fazla bilgi için yakından izleyeceğiz.

Chery Fulwin E06 Hibrit İç mekanı

İçeride fiziksel düğmelerin sayısı en aza indirildi. 15,6 inç merkezi kontrol ekranıyla birlikte tam LCD gösterge paneli, çift D şeklinde direksiyon simidi, orta konsolda kablosuz şarj paneli, yardımcı pilot için sıfır yerçekimli koltuk, buzdolabı ve 256 renkli ortam aydınlatması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Gigacasting Tek parça şasi

Tek Parça Şasi Gigacasting Nedir?

Tek parça şasi kavramı, son zamanlarda otomotiv dünyasında sıkça duyulan bir terim…
tag togg

100 bin adet TOGG siparişi verebiliriz!

Martı Kurucusu Öktem: 100 bin adet TOGG siparişi verebiliriz.
Mazdas EZ-6 EV

Mazda’dan yeni EZ-6 elektrikli sedan ve Arata SUV geliyor!

Mazda EZ-6, serideki ilk EV olup 2025’in sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Elektrikli Araba Teknolojisi ve Özellikleri: Çevre Dostu ve Verimli Seçenek

Elektrikli araçlar, yakıt tasarrufunun ötesinde bir dizi avantaj sunar. Daha az enerji tüketirler, bu da enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar. Ayrıca sessiz ve titreşimsiz bir sürüş deneyimi sunarlar. Elektrikli araçlar, bazı şehirlerde teşvikler ve ücretsiz otopark gibi ayrıcalıklardan da yararlanabilirler. Sıfır emisyonlarıyla çevre dostudurlar ve düşük bakım gerektirirler.