Hyundai SANTA FE
Hyundai SANTA FE

Hyundai, SANTA FE’nin beşinci nesliyle, prestijli Red Dot Tasarım Ödülü’nü alarak başarılarını taçlandırdı. Yeni SANTA FE modeli, özellikle uzatılmış dingil mesafesi ve genişletilmiş bagaj kapağı açıklığıyla dikkat çekiyor. Bu özellikler, yolcu ve yükleme kapasitesi konusunda sınıfının önde gelen araçlarından biri olmasını sağlıyor. Ayrıca, geniş iç yaşam alanı sayesinde outdoor kullanım tarzına uyum sağlarken, uzun dingil mesafesiyle üçüncü sıra oturma konforunu artırıyor.

Yeni SANTA FE’nin dikkat çeken dış tasarımı da övgü topluyor.

Aracın ön kısmı, yüksek motor kapağı ve cesur çamurluklarıyla benzersiz bir görünüm sunarken, H şeklindeki farları da dikkat çekiyor. Hyundai’nin marka imajını yansıtan ‘H’ amblemi, uzatılmış dingil mesafesi ve diğer tasarım öğeleriyle araca güçlü bir karakter kazandırıyor. Ayrıca, aracın arkasındaki H şeklindeki stop lambalarıyla bütünlük sağlanarak, modern ve zarif bir siluet oluşturulmuş.

Hyundai‘nin ayrıca “Çoklu Fener” adlı ürünüyle de Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazandığını duyurdu. Bu ürün, dış mekan etkinlikleri için taşınabilir bir el feneri olarak kullanılabildiği gibi, yarı saydam bir ışık difüzörüyle sıcak renkli bir ambiyans ışığına dönüşebiliyor. Çoklu Fener, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için pratik bir çözüm sunuyor.

Hyundai’nin Yeni SANTA FE modeli ve Çoklu Fener, Red Dot Tasarım Ödülü’nü kazanarak markanın yenilikçi ve estetik açıdan çarpıcı ürünlerini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu ödüller, Hyundai’nin kaliteli tasarım ve mühendislik anlayışının bir göstergesi olarak ön plana çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Kia EV5: Çin Pazarında Tesla’ya Meydan Okuyan Yeni Elektrikli SUV

Güney Koreli otomobil üreticisi Kia, Cuma günü Çin pazarında heyecan uyandıran yeni…
Elektrikli Tiguan

Volkswagen, Elektrikli Tiguan’ı 2026 Yılında Yollarda

Alman otomobil devi Volkswagen, SUV segmentindeki başarısını sürdürmeye odaklanarak, 2023 yılında satışa…

Kaiyi Shiyue Tanıtıldı!Özellikleri, Fiyatı ve Menzili.

Çin merkezli otomobil üreticisi Kaiyi, Chery ile ortaklaşa geliştirdiği Shiyue adlı kompakt…
NETA U

Çinli Hozon’un Elektrikli Harikası NETA U, Türkiye’de: Teknik Özellikleri, Fiyatı

Çinli elektrikli araç üreticisi Hozon, Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı! Hozon…