Citroën Ami
Citroën Ami

Citroën Ami, MediaMarkt iş birliği kapsamında, 29 Ekim’de açılan MediaMarkt Tech Arena mağazasında müşterilerle buluşuyor. Citroën’un 100% elektrikli Ami modelini keşfederken, ziyaretçiler aynı zamanda online satın alma fırsatlarından da yararlanabilecekler.

Citroën ve MediaMarkt arasında gerçekleşen bu yenilikçi iş birliği, Aralık 2021’de kurumsal, Haziran 2022’de ise online olarak bireysel müşteriler için satışa sunulan Citroën Ami’nin başarısını vurguluyor. Şimdiye kadar 2.750 adetten fazla satış gerçekleşen bu model, Türkiye’nin elektrikli mobilite alanındaki gelişimine öncülük ederek yeni bir segment oluşturuyor.

Yeni Citroen Ami

MediaMarkt Tech Arena, müşteri deneyimini merkeze alan bir teknoloji arenasına dönüştü. Citroën standında, ziyaretçiler Citroën Ami’yi inceleme şansına sahip olurken, aynı zamanda online satın alma imkanlarından da faydalanabilecekler. Bu özel sergi, 6 ay boyunca MarmaraPark Avm’de yer alan MediaMarkt Tech Arena mağazasında ziyaretçilere açık olacak.

Citroën, MediaMarkt ile gerçekleştirdiği bu iş birliği ile mobilite dünyasının her kesimine hitap eden, ulaşılabilir modeller sunmaya devam ediyor. Yenilikçi ve ulaşılabilir mobilite çözümleri sunan Citroën Ami, “MediaMarkt Tech Arena”da müşterilerle buluşarak şehir içindeki mobilite ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Citroen Ami
Citroen Ami

Citroën Ami, tamamen elektrikli yapısıyla kent merkezlerinde özgürce ulaşım imkanı sağlarken, sessiz ve dingin sürüş deneyimi sunuyor. Yüzde 100 elektrikli bu araç, şehir yaşamının gereksinimlerine uygun bir yapı sunarak sadece bugünün değil, yarının kent sorunlarına da çözüm getiriyor. Ayrıca, 45 km/saat’e kadar hıza ulaşabilen Citroën Ami, 75 km’ye kadar elektrikli sürüş menzili sunarak şehir içinde özgürce hareket etme olanağı tanıyor.

Citroën Ami’nin 5,5 kWh kapasiteli lityum-iyon bataryası, araç zeminine gizlenmiş durumda ve yolcu tarafındaki kapı eşi üzerinde bulunan kablo ile kolayca şarj edilebiliyor. Bu, Citroën Ami’nin sadece 3 saat içinde %100 şarj olabilme özelliğiyle birleşerek kullanıcılarına pratik bir şarj deneyimi sunuyor. Bu özelliklerle Citroën Ami, kısa mesafelerdeki mobilite ihtiyaçlarını karşılayarak kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Hyundai Ioniq 7, elektrikli SUV gizli görüntüleri basına sızdı.

Yeni Hyundai Ioniq 7’ye benzeyen bir otomobilin prototipi Almanya yollarında görüldü .  Birkaç gün önce Nürburgring pistinin yakınında Hyundai’nin yeni elektrikli…
Byd Denza Z9 GT

BYD Denza Z9 GT, Pekin Otomobil Fuarı’nda tanıttıldı!

Z9 GT , neredeyse 1.000 hp’ye varan güçle BYD’nin e3 teknolojisine dayanıyor . Denza, Mayıs ayında Z9 GT ile ilgili bir teknoloji lansman etkinliği düzenleyecek ve modelin resmi lansmanı yıl sonunda gerçekleşecek.

Peugeot, E 3008 Modelinin Global Lansmanını Zürih’te Gerçekleştirecek

1-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Zürih Otomobil Fuarı’nda, elektrikli araç gamına eklenen en son modeller sergileniyor. Bu etkinlik kapsamında, PEUGEOT INCEPTION Konsepti ve toplamda 11 farklı elektrikli PEUGEOT modeli sergilenecek.
Yuki Hector Pro

4 kişilik mini elektrikli Yuki Hector Pro şimdi satışta! Fiyat ve özellikleri

Yuki, yerli bir marka olarak bilinen elektrikli araçlarıyla dikkat çekiyor. Şimdi de 4 kişilik tamamen elektrikli mini aracı Yuki Hector Pro ile karşımızda. Daha önce Yuki Amy ve Yuki Amy Mini modelleriyle ilgi toplayan Yuki, şimdi de yeni modeli Hector Pro’yu satışa sundu.