JAECOO 7
JAECOO 7

Çin menşeli otomotiv markası JAECOO, Türkiye pazarına girmek için heyecanla bekliyor. JAECOO, gelişmiş sürüş destek sistemleriyle donatılmış yeni modeli JAECOO 7’yi piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

Nitelikli Geleneğin Ötesinde Yeni Bir Deneyim” ilkesiyle tanıtılan JAECOO’nun yeni nesil arazi aracı modeli JAECOO 7, şehir yaşamından off-road macerasına kadar geniş bir kullanım alanına hitap edecek şekilde tasarlandı. En son teknolojiye sahip ekipmanları ve sürüş sistemleriyle donatılan JAECOO 7, Türkiye’deki kullanıcılarla buluşmak üzere tanıtıldı.

Chery Jaecoo 7
Chery Jaecoo 7

JAECOO 7 Özellikleri

Yeni nesil off-road SUV’ların öncüsü olan JAECOO 7, güçlü ve çarpıcı tasarımıyla dikkat çekiyor. Araç, uluslararası bir tasarım ekibinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan benzersiz bir tasarım diline sahip. JAECOO 7, şehir yaşamının zarafetini ve off-road performansını bir araya getiriyor; köşeli yapısı dayanıklılığı simgelerken düz çizgiler ise tasarıma modern bir hava katıyor. Her detayı özenle düşünülmüş olan JAECOO 7, “tetris görünümlü” farlarından gizli kapı kollarına kadar etkileyici bir tasarım estetiği sunuyor. ARDIS (Tüm Yollarda Sürüş Akıllı Sistemi) adlı yenilikçi ve patentli teknolojisiyle JAECOO 7, kullanıcılara çeşitli sürüş koşullarında üst düzey bir deneyim vadediyor.

2024’ün ikinci yarısında Türkiye’de!

JAECOO 7, Türkiye pazarına 2024’ün ikinci yarısında sunulacak. Bu adım, Türk kullanıcılar için daha fazla seçenek sunarken aynı zamanda off-road SUV pazarında yeni bir trendin öncüsü olacak.

3 comments
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Chery Fulwin T9 PHEV

Chery Fulwin T9 PHEV Çin’de tanıtıldı

Chery Fulwin T9, Çin’deki bir hükümet düzenleyicisi tarafından ortaya çıkarıldı. 2023 yılında satışa…

Yüzde 10 ÖTV Avantajlı SsangYong Torres EVX Resmen Türkiye’de

SsangYong’un yüksek performanslı tamamen elektrikli SUV’u Torres EVX, Türkiye pazarında etkileyici bir…

Rusya’nın yeni iğrenç ‘Tesla katili’ Elektrikli Aracı hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Rusya’nın Moskova Politeknik Üniversitesi’nden bu hafta başında sosyal medyada paylaşılan yeni bir…

Volkswagen, ilk elektrikli station vagonu yeni ID.7 Tourer görselleriyle tanıtıyor

Gelecek yıl yeni bir Volkswagen EV piyasaya sürülmeye başlayacak. Volkswagen, markanın ilk elektrikli steyşın vagonu ID.7 Tourer’ın ilk görsellerini ortaya çıkardı.