Lime’ın bugün yeni bir elektrikli scooterı çıkıyor ve siz de duyuru için ve yolculuk için oturmak isteyeceksiniz. Yaratıcı bir şekilde “Gen4 Seated” olarak adlandırılan yeni scooter, daha konforlu ve istikrarlı bir deneyim için sürüşe yastıklı bir platform ekliyor.

Bugünkü yeni scooter lansmanı yalnızca güncellenen koltuğu içermiyor. Ana satış noktası budur, ancak bu koltuğun altında, günlük araç değişiminde scooter kullanmak isteyenler için belki de daha önemli bir şey bulacaksınız: bir kargo saklama bölmesi.

Koltuk platformunun altına gizlenmiş, alışveriş torbalarını veya gevşek yükleri tutabilen açık bir konteyner var; bu da sürücülerin çantaları gidondan tehlikeli bir şekilde sallamak zorunda kalmayacağı anlamına geliyor.

Yapısal olarak bunlar, büyük ölçüde mevcut Lime Gen4 ayakta duran elektrikli scooter platformunun üzerine inşa edilen scooter’a yapılan iki ana eklemedir . Bu, aynı motoru, aynı çıkarılabilir pilleri kullandığı ve aynı 25 km/saat azami hıza ulaştığı anlamına gelir.

Ancak yeni oturmalı tasarımın çok daha geniş bir kitleye hitap edeceği söyleniyor. Lime, bu yılın başlarında yapılan bir pilot çalışmadan şunları paylaştı: “Pilottan elde edilen sonuçlar, aracın yaşlı sürücülere, kadın sürücülere ve sınırlı hareket kabiliyetine sahip sürücülere, Lime’ın geleneksel e-bisiklet ve e-scooter tekliflerinden daha fazla çekici geldiğini ortaya çıkardı. Örneğin Gen4 Seated, Lime’ın Gen4 e-scooter’larına kıyasla ilk kez kadın binicilerin ilgisini %33 daha fazla çekti.”

Doğru, oturabilecekken neden ayakta durasınız ki? Oturmalı tasarım yalnızca uzun sürüşlerde daha konforlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda daha düşük ağırlık merkezi nedeniyle scooter’ın daha dengeli hissetmesini sağlıyor. Uzun yıllara dayanan bisiklet deneyimine sahip olanlar için, bu deneyim uzun zaman önce kazanılmış olsa bile, koltuklu bir elektrikli scooter’ı daha çabuk kavramak daha kolaydır. Scooter kullanmaya yeni başlayan birçok insan için bu daha doğal geliyor.

kireç gen4 oturmalı scooter

Şu anda Chicago ve Milwaukee’de mevcut olan Lime, Gen4 Seated scooter’ı önümüzdeki aylarda bir düzine şehirde daha piyasaya sürmeyi planlıyor. Avustralya ve Yeni Zelanda lansmanlarının gelecek yılın sonlarına doğru planlandığı söyleniyor.

Lime’ın Başkanı Joe Kraus’un açıkladığı gibi:

“Lime platformunda daha fazla sürücüyü ağırlamak için Gen4 Seated scooter’ı dünya çapında piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz. Yeni tasarım daha fazla konfor sağlıyor ve yeni saklama bölmemizle eşleştirildiğinde daha fazla kullanım alanı sunarak daha fazla kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak Lime’ı tercih etmesini teşvik ediyor. Gen4 Seated, sürücülerimizin günlük hayatlarında kolaylıkla gezinmelerini sağlamayı, daha ulaşılabilir ve konforlu bir sürüşle daha geniş bir kitleyi mikromobiliteye davet etmeyi amaçlıyor.”

Gen4 Seated scooter’lar, tıpkı Lime’ın mevcut scooter’ları gibi sokakta kiralanabilecek ve günlük işe gidip gelenler veya ara sıra ayak işleri yapanlar için daha erişilebilir bir seçenek sunacak.

Bu, Lime’ın oturmalı scooter seçeneklerini ilk keşfetmesi değil. Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce Lime, kendi platformu üzerine inşa edilmiş özel oturmalı bir elektrikli scooter’ı tanıttı ; bu , Lime şemsiyesi altında çalışan elektrikli scooter ve mopedleri gören NIU ile daha önceki ortaklığın yerini aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Gocycle-CX-Grey-Rear-Side

Premium e-bisiklet markası Gocycle, gördüğünüz en şık görünümlü kargo bisikletini tanıtıyor!

Gocycle hakkında bir şeyler biliyorsanız şık, egzotik tasarımlarla tasarlanmış şık elektrikli bisikletler…

Honda ilk elektrikli bisikletini tanıttı

Honda, ilk elektrikli bisikleti olan Honda e-MTB Konseptini piyasaya sürerek tüm büyük otomotiv üreticilerinin izinden gidiyor.

Karsan, Busworld 2023’te Elektrikli Ürün Gamıyla Göz Doldurdu!

Geleceğin mobilitesinde bir adım önde olma vizyonuyla toplu taşıma sektörünün dönüşümünde öncü rol üstlenen Karsan, Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen Busworld 2023 fuarında yenilikçi ürünleriyle yıldız oldu.
Yerli ana hat lokomotifi E5000

Yerli İmkanlarla Üretilen TSI Sertifikalı Elektrikli Anahat Lokomotifi E5000 Raylarda

TSI sertifikalı ilk elektrikli ana hat lokomotifi E5000’i resmi olarak hizmete girdi.…