1-5 Kasım 2023 tarihleri arasında Zürih Otomobil Fuarı’nda, elektrikli araç gamına eklenen en son modeller sergileniyor. Bu etkinlik kapsamında, PEUGEOT INCEPTION Konsepti ve toplamda 11 farklı elektrikli PEUGEOT modeli sergilenecek.

PEUGEOT, Zürih Otomobil Fuarı’nda, 2025 yılına kadar Avrupa’nın önde gelen elektrikli araç markası olma hedefini duyuruyor. Firma, stantta 7 farklı tamamen elektrikli araç sergiliyor. Yeni E-208, yeni E-2008, yeni E-308, E-RIFTER, E-PARTNER ve E-EXPERT modellerinin yanı sıra PEUGEOT INCEPTION CONCEPT de fuarda sergileniyor. Ayrıca, PEUGEOT yeni E-3008 modelinin dünya tanıtımını da fuarda gerçekleştiriyor. PEUGEOT, yeni elektrikli araç ürün gamının genişlemesini ve dönüşümünü vurguluyor. 2024 yılına kadar 3 hafif ticari ve toplamda 12 elektrikli modelle Avrupa’nın en kapsamlı elektrikli ürün yelpazesini sunmayı planlıyor. Aynı zamanda, tamamen elektrikli araçlara geçiş konusunda müşterilerine destek olmayı hedefliyor. Bu kapsamda, 308 SW PLUG-IN HYBRID 180, 408 PLUG-IN HYBRID 225, 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED 360 ve 5008 HYBRID 136 gibi hibrit modellerini de Zürih’te sergiliyor. Basın günüyle başlayan 36. Zürih Otomobil Fuarı, 5 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Yeni PEUGEOT E-3008: “İleri Seviye” elektrikli fastback SUV

PEUGEOT E-3008, Stellantis’in PEUGEOT ürün gamını bir sonraki seviyeye taşıyan yeni STLA Medium platformunu kullanan ilk model olarak öne çıkıyor. Bu yenilikçi platform, sınıfında en iyi performansı sunmak üzere tasarlanmış olup, müşterilere 700 km’ye kadar elektrikli menzil ve yaklaşık 10 dakikada 100 km’lik şarj imkanı sağlamaktadır. E-3008, sürüş keyfi, performans, verimlilik ve bağlantılı hizmetleri tek bir otomobilde bir araya getirerek dikkat çekmektedir. Yeni PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® ile 21 inçlik kavisli, havada süzülen HD panoramik ekran, sürüş keyfini bir üst seviyeye taşımaktadır. PEUGEOT E-3008, yalnızca Fransa’daki Sochaux Fabrikası’nda üretilecektir.

PEUGEOT E-208: Karşı konulamaz sürüş keyfi!

Yeni çekici görünümü ve daha sportif tasarımıyla dikkat çeken PEUGEOT i-Cockpit®’i ve yeni elektrikli güç-aktarma sistemlerini içeren teknolojik gelişmelerle, yeni PEUGEOT E-208, 2022 yılında Avrupa’da kendi segmentinde en çok satan tamamen elektrikli modelin başarısını daha da ileriye taşımayı hedefliyor. Özellikle çok yönlü ve yüksek performanslı 115 kW/156 HP motor ve 410 km menzilli (WLTP) versiyonu, Zürih’teki sergide yerini alıyor.

Yeni PEUGEOT E-2008: Özgüven dolu ve çevik SUV!

B-SUV pazarında PEUGEOT 2008, tasarımı, teknolojisi ve elektrikli modele geçişi ile öne çıkan en çok satan model olmaya devam ediyor. E-2008, zarif karakteri ve iddialı SUV tasarımıyla daha “Göz Alıcı” bir hale gelirken, 115 kW/156 HP’lik yeni elektrikli motoruyla 406 km’ye kadar menzil (WLTP) sunuyor.”

PEUGEOT E-308: Tamamen Elektrikli ve Çarpıcı Tasarım!

E-308, karakteristik görünümü ile PEUGEOT modellerinin eşsiz sürüş keyfini, segmentinde en yüksek verimlilikle bir araya getiriyor. Yeni E-308, 54 kW’lık bir batarya ile donatılmış olup, WLTP standartlarına göre 413 kilometrelik bir menzil sunmaktadır. Ayrıca, pazarda nadir bulunan bir SW versiyonu da mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Elon Musk, Tesla Cybertruck ile ilgili yeni detayları Joe Rogan Experience podcast’inde paylaştı

Tesla’nın kurucusu Elon Musk, sonunda merakla beklenen Tesla Cybertruck’un resmi özelliklerini ve…
Hyundai SANTA FE

Hyundai’nin 5. Nesil SANTA FE Modeli Red Dot Tasarım Ödülü’nü Kazandı

Hyundai, SANTA FE’nin beşinci nesliyle, prestijli Red Dot Tasarım Ödülü’nü alarak başarılarını…

Skywell SKYHOME tanıtıldı! İşte Özellikleri, Fiyatı ve Menzili

Skyworth şirketine ait, elektrikli otomobiller üreten Skywell markası, yeni sedan modeli olan…
RENAULT RAFALE E-TECH 4X4-300 HP

Renault Rafale E-Tech 4×4 300 HP, PHEV Crossover Coupe Tanıtıldı!

Arka akstaki ekstra motor, Rafale AWD sağlar, Atelier Alpine donanımı uyarlanabilir Alpine süspansiyona sahiptir ve 22 kWh pil, 100 km. menzili sağlıyor.