Skywell Skyhome
Skywell Skyhome

Skywell, 2024 yılında düzenlenen iF Tasarım Ödülleri’nde Skyhome modeliyle büyük bir başarı elde etti ve dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan iF Design Award’un sahibi oldu.

Skyhome, sedan gövde yapısına sahip olmasıyla dikkat çekiyor ve yenilikçi teknolojilerle birlikte güvenlik ve konfor odaklı özellikleriyle öne çıkıyor. Kullanıcılarına lüks bir konfor sunmayı vaat eden araç, 10 dakikalık şarjla 500 kilometreye yakın menzil sağlıyor.

Skyhome tasarımı :

Skywell Skyhome, gizli kapı kolları, elektronik dikiz aynaları ve rüzgâra karşı dirençli büyük çaplı jantlarıyla aerodinamik verimliliğe katkıda bulunuyor. Ayrıca parmak izi algılama, yüz tanıma ile kapı açma ve cep telefonu kontrolü gibi benzersiz çözümleriyle ileri teknolojiyi temsil ediyor.

Arka koltuklar, film izlemek ve ayak masajı yapmak için rahat bir alan sunarken, tavana entegre edilen televizyonuyla ev konforunu araç içine taşıyor. Skywell Skyhome, 21 hoparlörlü ses sistemiyle eşsiz bir kabin içi deneyim vaat ediyor. Kapılarda, direksiyonda ve hoparlörlerde kullanılan ortam aydınlatmaları ise iç mekâna hareket ve modernlik katıyor.

Skywell, güç elektroniği alanında da çağı yakalarken, Avrupa standartlarında bir tasarım sunuyor. Skyhome modeli, tek veya çift motorlu dört tekerlekten çekişli olmak üzere iki farklı versiyon olarak sunuluyor ve Skywell’in ileri teknoloji ve konfor odaklı vizyonunu yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Rivian R2

Rivian, Yeni Kompakt SUV Modeli R2’yi Tanıtıyor!

Elektrikli araç üreticisi Rivian, R1T kamyonu ve R1S SUV modelinden sonra ikinci…
Kia EV3

Kia’nın Uygun fiyatlı EV3’ü yakında geliyor!

Yeni bir düşük maliyetli Kia elektrikli otomobilin bu yaz piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kia, bu…
magna

Magna : 340 beygir gücünde bu motor sadece 75 kilo!

Dünyanın en büyük ve en güçlü teknoloji etkinliklerinden biri olan CES 2024,…

MG, iki yıl içinde yaklaşık 20.000 Euro fiyatla yeni bir elektrikli otomobili tanıtabilir!

Cenevre Otomobil Fuarı vesilesiyle MG , %100 elektrikli otomobil serisini genişletme planlarını açıkladı ve yapılan açıklamalara göre otomobil üreticisi, Dacia Spring’e bir rakip olacağının sinyalini verdi .