TOGG T10X
TOGG T10X

Tamamen elektrikle çalışan yerli SUV modeli Togg T10x, dünyaca ünlü Nordschleife pistinde unutulmaz bir deneyim yaşadı ve bu macera, heyecan verici bir video ile paylaşıldı. Nordschleife’nin tutkunuysanız, muhtemelen Misha Charoudin’in adını da duymuşsunuzdur. Charoudin, yıllardır pistte çektiği çeşitli sürüş videoları ve bilgilendirici içeriklerle tanınan bir isimdir.

Bu sefer, kişisel kanalında Togg T10X ile gerçekleştirdiği Nordschleife test sürüşünün videosunu paylaştı. Profesyonel yarış sürücüsü Emir Aşarı ile birlikte yapılan bu tur, T10X’in potansiyelini sergiledi. Charoudin’in T10X’e yönelik genel olumlu görüşleri, özellikle yağmurlu hava koşullarında gösterdiği üstün mekanik yol tutuşu, performansı ve etkileyici fren gücüyle destekleniyor.

Bu büyük elektrikli SUV, muhtemelen bu yılın sonlarına doğru Türkiye dışında da satışa sunulacak ve ilk olarak Almanya’da tüketicilerle buluşacak. Togg T10X için çift elektrik motorlu dört çeker bir versiyon da gelecek. Henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, 2024’ün bu yeni versiyon için heyecan verici bir yıl olacağı öngörülüyor. Bu gelişmeler, elektrikli araç teknolojisinin Türkiye’deki ve dünyadaki ilerleyişini vurguluyor ve otomobil tutkunlarını heyecanlandırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir
Volkswagen ve XPeng

Volkswagen ve XPeng 2 yeni elektrikli otomobil geliştirecek!

Alman otomobil üreticisi Volkswagen (VW) Grubu, Çin firması Xpeng ile iki yeni elektrikli araba geliştirileceğini bildirdi.
Eşarj Enerjisa

Enerjisa Eşarj, 600 kW ile Türkiye’nin en hızlı şarj ünitesini kuruyor!

Huawei’nin geliştirmekte olduğu ve sıvı soğutmalı silikon karbür güç modülleri kullanan yeni…

Hyundai Sportif Kona Electric N Line’ı tanıttı Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Tamamen elektrikli Hyundai Kona EV, sportif N Line uygulamasına kavuşuyor. Hyundai, şık tasarım yükseltmelerine sahip…
Hyundai Ioniq 7

Ioniq 7: Hyundai’nin Yeni Büyük SUV Modeli Haziran ayında Busan Otomobil Fuarında Tanıtılacak

Hyundai’nin elektrikli model gamındaki üçüncü büyük sürprizi Ioniq 7, merakla beklenen Busan…